Misja Kiśla

Misją tego bloga, a raczej projektu jakim jest nasz ''kisiel'' jest ćwiczenie nad swoim rysunkowym 'skillem' oraz wyjście ze swojego tzw. ''safe-zone'' (bo z czasem u większości rysowników ten problem się pojawia..;) Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy grupką zaznajomionych rysowników, którzy nawzajem komentujemy swoje ''kiślowe'' zmagania. Założycielkami tego bloga są Rysia i Alex.

Polega to na tym, iż co tydzień pojawia się nowy temat do ćwiczeń.Tematy podane są w odpowiedniej kolejności po lewej stronie. Każdy nowy temat oraz jego posumowanie tworzy co tydzień kolejna osoba z listy (kolejność osób - patrz lista obok).


*Za dzień wrzucania nowego wyzwania uważamy poniedziałek.
*Dead line wysyłania prac do popołudnia w niedzielę.
*Posty podsumowujące zadanie tworzymy w niedziele wieczorem. Dołączenie do kiśla.

Jeżeli ktoś chce do nas dołączyć to musi pamiętać, że nie jest to kółko nauki rysowania, a miejsce gdzie osoby, które już jakiś czas rysują chcą rozwijać swojego ''skilla'' i tym samym otrzymywać komentarze od osób, które są co najmniej na tym samym poziomie :) 

Dlatego jeżeli do nas piszecie z pytaniem o dołączenie, prosimy o załączenie kilku swoich rysunków, abyśmy mogły się dowiedzieć na jakim poziomie jest Wasza rysunkowa kreska ;) Zapraszamy do przeglądania bloga oraz jego komentarzy.. zawsze może się on stać inspiracją  do  samodzielnych ćwiczeń :)

Jeżeli macie pytania lub chcecie do nas dołączyć piszcie do nas: RysiaAlex, Revv