poniedziałek, 17 czerwca 2013

Tydzień #11 - Podsumowanie 'Stopy'

Więc moi drodzy Kisielowicze, czas na podsumowanie :D
Z mojej strony szybko, bo jestem w pracy, sama też nie mogłam brać udziału w wyzwaniu, bowiem dopadła mnie sesja, ale już wieczorem zarzucę tematem.

Przechodząc do sedna!

Alex
przyznaję, że w tym tygodniu w ogóle nie miałam czasu na swobodne rysowanie.. ale tematu stóp nie mogłam ominąć :D ..chyba nigdy ich nie rysowałam swoim postaciom :D ('shame')

AnnieQ
No to zaczynam. Łatwo nie było, ale dużo się nauczyłam przy tym ćwiczeniu.

Revv
Nie za bardzo mi się chciało dłubać przy kolorowej stopie, co widać po szczegółach. ; ) Ale ze szkiców jestem całkiem zadowolona.  
Blanka
I jeszcze moje spóźnione


Co za zgrabne stópki :P Dobra, chyba nikogo nie pominęłam - jak tak, przypominać się. Gratulacje dla Was!

8 komentarzy:

 1. To ja w takim razie zacznę :)

  Alex - jak na początki w stopowym świecie jest całkiem nieźle. Coś mnie tylko w tych palcach na pierwszym fioletowym szkicu razi.

  AnnieQ - brakuje mi kontrastu w kolorowych stopach, ale poza tym okej. Chociaż ta w środku po lewej jest za bardzo pieńkowata, przydałby jej się smuklejszy kształt.

  Revv - bardzo zgrabne ci te stópki wyszły! Jestem pod wrażeniem.

  I jeszcze moje, spóźnione http://i43.tinypic.com/4jmeeg.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy na prawdę spoko poradzili sobie z tym zadaniem, kto by pomyślał, że stopy nie są takie straszne :D

  Alex - no tutaj chyba najmniej postarałaś się ze wszystkich, stopy nadal są komiksowe, ale jest ogólna konstrukcja, zarys, proporcja - wyglądają przez ten kolor jak stopy zombie :D

  AnnieQ - na prawdę spoko, nie będę czepiać się urywanej kreski, bo nie o to chodzi, ale stopiska wyglądają zgrabnie, te w kolorze prawie jak zdjęcie, są tylko zbyt gładkie na brzegach - ale wygląda to super.

  Revv - chyba najlepsza praca, stopy przedstawione pod każdym kątem, nawet na szkicach wszystkie zgięcia są widoczne, a sama stopa w kolorze - cudo :D

  Blanka - już myślałam, że zapomniałaś o kiślu ;p To tylko szkice, ale mimo twardej kreski fajnie zarysowane, a wszystkie krzywizny podkreślone, jak dla mnie na duży plus ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapomniałam, nie zapomniałam, po prostu w końcu skończyły mi się egzaminy ustne :D

   Usuń
 3. Ja się pytam, co z Aturą, Indrani czy Wandaleną (!). Myślę, że niektóre osoby powinniśmy usunąć z kolejki (bez odbierania praw do komentowania i wysyłania prac oczywiście), bo przez pół-obecne osoby tworzą nam się tutaj straszne lagi.

  A Alex i AnnieQ mają u mnie dużego plusa za aktywne kisielowanie. ; ) Przejdźmy do komentarzy.

  AnnieQ zaczęła swoją przygodę z digitalem właściwie od niedawna, ale zawsze mnie zachwyca Twoja pracowitość. : ) Stopy oczywiście mogłyby być lepsze, część sprawia wrażenie jakby były rysowane bez refek, a paluszki są trochę zbyt 'parówkowate' - szczególnie przy stópce w bucie. ; ) ale masz bardzo rozsądne podejście do tematu i obstawiam, że w ciągu kilku miesięcy mocno się wyekspisz.

  Alex - paluchy trochę wyciągnięte i kolorystyka odrealniona, ale coś mi się w tej kresce podoba. ; )

  Blanka - witaj wśród żywych. : D Podobają mi się te stopiszcza, szkoda, że nie zdążyłaś żadnej pokolorować, z chęcią zobaczyłabym taką w Twoim wykonaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Babooo, Ty mi mówisz o pracowitości jak sama rysujesz 15 razy więcej :D
   Mogłabyś wskazać, które wyglądają jak bez refek? Ciekawa jestem, bo wszystkie były z ;)

   Usuń
  2. A wiesz, ile lat wychodziłam z poziomu początkującej? : D Rysowałam latami jakieś mangowe pierdoły zamiast zabrać się do konkretów.

   Dwie pierwsze stopy wydawały mi się być bezrefkowe - ale to ze względu na łatwe kąty i niewyróżniające się paluchy - większość z nich jest w kształcie litery U, a w pozostałych pracach narysowałaś je bardziej różnorodne. No cóż, to było tylko moje błędne wrażenie. ; )

   Usuń
  3. Faktycznie tak wyglądają. Może musiałam się rozkręcić ;)

   Usuń
 4. A też się wypowiem :P

  Alex - faktycznie widać, że na szybko, ale jest okej. Ta lewa tylko ma nieproporcjonalne palce.

  Revv - dobre ujęcia i bardzo fajne szkice, podoba mi się to cieniowanie :) Tylko w 2 mam wątpliwości, co to za krecha nad piętą. Kolorowa też super, chociaż nad kostką mi tam coś nie pasuje, jakby łydka była z innej nogi. Ale perspektywa ok, ja się nie odważyłam na takie szaleństwa :D

  Blanka - ładne szkice, chociaż mam wrażenie, jakby te stopy należały do kogoś przeraźliwie chudego ;) szczególnie druga od góry i prawa na środku.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.