niedziela, 25 sierpnia 2013

Tydzień #19 - Podsumowanie

Ok, to podsumujmy:

Revv
Wracam do gry, słoneczka!Fenwyn
Upatrzyłam sobie F16


Eden
Niestety tylko tyle mogę zrobić w tym temacie XD


AnnieQ
Nie jestem zadowolona. Dopóki robiłam kadłub, szło dobrze... a potem coś się zrypało :P


Inka Florek
Mój samolocik to niestety WIP. Tył jakoś wylizałam, ale cały przód to podmalówka na nieogarniętym jeszcze szkicu. Jestem na wyjeździe i chociaż robiłam co mogłam, nie udało mi się dokończyć na czas.8 komentarzy:

 1. Jeszcze ja! :)
  Mój samolocik to niestety WIP. Tył jakoś wylizałam, ale cały przód to podmnalówka na nieogsarniętym jeszcze szkicu. Jestem na wyjeździe i chociaż robiłam co mogłam, nie udało mi się dokończyć na czas.
  http://wstaw.org/m/2013/08/25/Samolatadzyy.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymiotłyście wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie samoloty czadowe.

  Revv i Fenwyn - miazga :) Oba samoloty świetne, mój chłop chciał się ze mną zakładać, że wymodelowane w programie do grafy 3D. To w zasadzie wystarczy za komentarz :>
  U Fenwyn tak finezyjne wykończenie, że aż... po szlachecku. Revv mega fajowe światło!
  Puchnę z zazdrości. :D

  Eden - dobry klimat i kolorki, sam samolot trochę zdeformowany (tylne sterówki jak poduszki powietrzne). Szczerze powiem, że nie przepadam za efektem flary, ale tu dodaje nastroju...

  AnnieQ - nie jestem pewna, czy dziób jest w dobrym położeniu (perspektywa). Bardzo fajny efekt transparentności skrzydeł i ogólnie podoba mi się światło. Pilot - wypas :)

  Inka - http://wstaw.org/m/2013/08/25/Samolatabum.jpg
  :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Fenywn - bardzo spoko, jedyne co bym poprawiła, to usunęła niektóre linie, które są umiejscowione tam, gdzie normalnie F16 ma zwykłe krzywizny a nie ostre zagięcia - aczkolwiek to jest tylko sugestia która wpadła mi do głowy po przestudiowaniu refek, bo sama bym na to nie wpadła. : D Good job!

  Eden - model wygląda na papierowy, cieniutki niedokładny lineart nie dodaje mu potęgi. Dużo niedokładności, polecam popracowanie przy tym jeszcze w wolnym czasie, dużo może zyskać.

  AnnieQ - fajnie, że praca bez lineartu, to pierwszy krok do renderowania w photoshopie. : D Najbardziej mi się rzucają w oczy napaćkane skrzydła, kiedy naprawdę łatwo w digitalu uzyskać czyste kolory, kwestia metody. Dużo więcej zwojowałabyś półprzezroczystym pędzlem z miękkimi krawędziami, co aż się prosi przy cieniach.

  Inka - plus za to, że mimo braku czasu nie odpuściłaś tematu! Rysunek ma trochę zbyt pastelowy nastrój, brakuje mi tu jakiś kontrastów, skrzydła zlewają się z niebem i to sprawia bardzo mdłe wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..a ja zjebałam lekko perspektywę, co teraz widzę i co mnie strasznie wkurza. ; p

   Usuń
 5. Dziewczyny SZACUNECZEK!!! Mi brakło cierpliwości XD

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne prace :) Revv, wspominałam już, że Cię nienawidzę? :P Zastanawiałam się, czy ciągle robimy w 2D :P To samo Fenwyn, trzeba się przyjrzeć, żeby dostrzec, że to nie zdjęcie ;)
  To zdecydowanie moje tegotygodniowe faworytki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fenwyn, Revv - po prostu szczęka opada, samoloty wyglądają świetnie. U Revv tylko perspektywa trochę zleciała i przód nie pokrywa się z tyłem, ale całokształt miażdży ;)Reszta dziewczyn też dobrze sobie poradziła, widzę prawidłowe skorzystanie z referencji i niewiele problemów z perspektywą ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.