poniedziałek, 4 listopada 2013

Tydzień #27- Studium wnętrz

Moje drogie dziewczęta, po długim tentegowaniu w głowie doszłam do wniosku, że skoro architektura, to może tym razem wnętrza, bo tych jeszcze nie było.
A skoro tak, to ambitnie proponuję studium wnętrza w jakimś określonym stylu (np. ultra nowoczesnym, rustykalnym, bizantyjsko-rosyjskim, czy co Wam tam innego przyjdzie do głowy :D). Studium, czyli po prostu parę perspektyw, z różnych punktów w pomieszczeniu. W ćwiczeniu najbardziej chodzi o to, żeby nauczyć się budować wnętrze, przy pomocy siatki perspektywicznej i tzw. perspektywy pudełkowej (http://www.deviantart.com/art/Drawing-Tip-2-the-Magic-Box-318766274), zamiast je odwzorować z refki, poza tym macie pełną dowolność ;)5 komentarzy:

 1. W tym tygodniu sypnęły mi się pierwsze poważniejsze operaty z uczelni i nie będę miała czasu na nic innego niż taki bardzo ubogi, komiksowy doodlesik :< mam nadzieję, że po weekendzie uda mi się go przerobić na coś porządniejszego.

  http://img266.imageshack.us/img266/4749/xh13.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie ten temat boli, nie robię go :/ przepraszam :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, że jak boli to tym bardziej powinnaś powalczyć? ; ) Ćwiczeń się nie wykonuje, żeby imponować innym.

   Usuń
 3. Nie wiem, gdzie to widziałam, Revv chyba gdzieś wrzucała - fajne narzędzie, może się przydać do tego tematu ;) http://epicgames.com/community/2012/11/free-art-tool-released-thanks-to-epic-friday/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też z tego korzystam, bardzo przydatne :D

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.