poniedziałek, 2 grudnia 2013

Podsumowanie - Tydzień #28

AnnieQ
Mam tylko parę szkiców. Starałam się uchwycić przede wszystkim proporcje. Nie bijcie za krzywe kółka :<
Fenwyn
Wiem, że wszystko tu jest pokrzywione i niezbyt dokładne, ale rower to nie jest coś, nad czym mogłabym siedzieć godzinami. Chciałam w miarę szybko zaznaczyć jak najwięcej elementów.

Lars 
Ja tylko kilka szybkich szkiców. Nie chciałam znów olewać Kiśla, ale też nie miałam za dużo czasu i możliwości zrobić coś ambitniejszego.
Indah
Ja póki co mam tylko tyle:4 komentarze:

 1. Ten tydzień (a właściwie dwa) wygrywają bez wątpienia Fenwyn i Indah ;)
  Fenwyn - jedyne co mi przeszkadza w rowerku to kierownica - na pierwszy rzut oka nie wiedziałam, w którą stronę jest zwrócona. Nie wiem z czego to wynika, może ze światłocienia? I lampka wygląda trochę jakby leżała na lewej części kierownicy, a nie była zwrócona do przodu. Ale poza tym bardzo fajna praca :)
  Lars - w sumie trudno skomentować, w większości to tylko zarysy elementów :P Plus, że próbowałaś. Lewy szkic roweru lepszy niż prawy.
  Indah - różowy rowerek jest przeuroczy :D Z tym, że szare części (metalowe?) wyglądają na wykonane z takiego samego materiału jak różowe. Jeśli to metal, bardziej powinien się błyszczeć. Ale z chęcią zobaczyłabym skończony ten rysunek ;) No i szkice, rany. Świetna robota :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, zastosuję się co do metalu, mam cichą nadzieję, że na uczelni minie wścik macicy psorom i dam radę przez ten weekend nadgonić rysunek :D

   Usuń
 2. AnnieQ - też miałam STRASZNY problem z kółkami :D nie podobały mi się idealnie robione przy pomocy jakichś narzędzi (takie jak na moim lineartowym góralu), więc na dziecięcym ciapałam już ręcznie :D trzeci szkic najbardziej mi się podoba, w pozostałych jednak próbowałabym trochę mniej "mechacić" linie :P co do proporcji, to na ostatnim rysunku pani wydaje się być trochę za duża w stosunku do roweru.
  Fenwyn - pokazywarka nie chce mi pokazać Twojego rowerku :C ale pamiętam że był naprawdę fajny, więc pewnie nie za bardzo miałabym się czego czepić :P i w przeciwieństwie do mnie udało Ci się go skończyć ;D
  Lars - Bejb, nie postarałaś się ;_; nie robiłabym szkiców miękkim pędzlem ;) No i widzę, że też miałaś problem z kołami, szczególnie na pierwszym rysunku różnią się wielkością :P ta zamazana rama na środku najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie widzę, że się pokazywarka wypięła na mnie. Wrzucam ponownie.
   http://img51.imageshack.us/img51/5429/k7pv.png

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.