poniedziałek, 9 czerwca 2014

Temat #43 - podsumowanie

Po długim i ciężkim zastoju Kisiel powoli wraca do życia :) Cieszy mnie to niezmiernie!

Fenwyn
Starałam się rysować codziennie po kilka, większość z natury.


Inka Florek
Skany ćwiczeń ze szkicownika.


Blanka
Nie za dużo, ale chociaż to. 


AnnieQ
Przyznaję, że nie chciało mi się walczyć z włochatą kreską :P


Revv
Miałam wielkie plany, ale skończyło się na czterech szybkich szkicach. :<


3 komentarze:

 1. Fenwyn - bardzo ładne dłonie, nie mam zastrzeżeń. Pracowita jesteś.

  Inka Florek - dobry pomysł z nauką układu kostnego, szkoda, że tak ubogo.

  AnnieQ - w niektórych proporcje lekko się chwieją, ale większość wyszła przyzwoicie. No i szarpana krecha wygląda gdzieniegdzie nie najlepiej.

  Revv - Nie lubię komentować prac robionych na szybko, bo wiadomo, że nie został użyty cały potenjcał, a stać cię na więcej, dziewczyno! Ale zgrabne są te dłonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że stać, ale co ja zrobię, że akurat teraz mi się wszystko na łeb zwaliło. :< A zawsze to jakaś cegiełka ożywiająca kisiel.

   Fenwyn - podoba mi się różnorodność w podejściu. Fajnie, że kilka razy podeszłaś też do cienia, raz do koloru. Prace są niby nieodpicowane na błysk, ale bardzo schludne. Ta kreska to trochę jak u Rysi z poprzedniego rysowania dłoni, ona miała taką piękną linię, podobną jak u Ciebie. : )

   Inka - Bardzo fajnie, że widzę podejście do kości. Szkoda trochę, że nie zaznaczyłaś sobie żadnych kresek pomocniczych w tej łapce w prawym górnym rogu, samym konturem ciężko coś dobrze zbudować od ręki. No i ten długopis mnie mierzi, niepotrzebnie sobie nim utrudniasz pracę. : D

   Blanka - szalenie mi się podoba ten zróżnicowany kontur, nie mam żadnych zastrzeżeń.

   AnnieQ - akurat w szkicach sama sobie pozwalam na włochatą kreskę, więc tym się nie przejmuj - problem polega na tym, że nie udało Ci się doprowadzić do prawidłowego kształtu łapek. Myślę, że cierpisz za błędy początkującego, tzn wcześniej unikałaś rysowania dłoni, jeśli było to możliwe. ; ) Machnij sobie wyzwanie "1000 łapek" i będzie dobrze. : D

   Usuń
 2. Inka - nie wiem ile rysujesz ostatnio, ale kreska wygląda, jakby Ci trochę ręka skostniała, hehe. Podoba mi się łapa w górnym lewym, w sumie ten długopis daje jej odpowiednią fakturę.
  Blanka - bardzo lubię Twoją kreskę, tutaj też. I ten uproszczony światłocień, i nawet sposób, w jaki zaznaczyłaś paznokcie. Jedyne usterki jakie wydaje mi się, że widzę, są typu: za chudy mały palec w prawej górnej i nienaturalnie wyglądający nadgarstek, ten na środku.
  AnnieQ - ciekawi mnie jak wyglądałyby u Ciebie te łapki poprawione na kolejnej warstwie, bardziej płynną kreską. Mnie się wtedy udaje poprawić przy okazji proporcje, jeśli nie są jakoś dramatycznie skopane (a Twoje nie są ;). Jakieś wyzwanie zmuszające do regularności na pewno dużo pomoże.
  Revv - zgrabne łapki, jak na szybkie szkice wyglądają bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.