poniedziałek, 23 czerwca 2014

Temat #44 - podsumowanie

No, no, kisiel wraca do życia ;) Jestem z was dumna.

Revv


AnnieQ
Mam tylko tyle...Fenwyn


Lars
Wrzucam swoje. Miał być jeszcze Herkules, ale program się zbuntował.
Blanka

2 komentarze:

 1. Dużo bardzo fajnych buziek.

  Revv - pierwsza Ariel to mistrzostwo, świetnie ci wyszła ta mina i udało ci się pokaza całą esencję Arielkowatości :D Reszta też zacna. Dobrze ci to zadanie wyszło. A kim jest pani z trzeciego rysunku, bo nie kojarzę?

  AnnieQ - plus za używanie tej samej postaci i studia jej mimiki. Myślę, że powinnaś zacząc używac linii pomocniczych, lub chociaż na początku naszkicuj sobie samą bryłę, bo gubisz proporcje. Szczególnie twarz dziwnie zmienia formę.

  Fenwyn - tutaj nie mam do czego się przyczepic, fajnie przełożyłaś swój styl na bohaterów disneyowskich :)

  Lars - Yzma i Kuzco rządzą! Strasznie, strasznie mi się podobają :D Gdyby nie ta szarpana kreska byłoby naprawdę wyśmienicie. Z Arielką już gorzej, może na chwilę przesiądź się na ołówek i pocwicz sztywnośc ręki? Bo to właściwie jedyne, co rzuca się w oczy.

  A, i od siebie dodam, że postacie disneya mają DZIWACZNE proporcje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Revv, mistrzostwo, na prawdę mi się to podoba, emocje są świetnie uchwycone, a proporcje nie zachwane!
  AnnieQ, Alladyn jest trochę kanciasty, popracuj nad brakiem takiej porwanej linii :) I fakt, tak jak mówi Blanka, więcej linii pomocniczych na pewno by się przydało.

  Fenwyn, fajna kreska :) Najbardziej podoba mi się Pani Drzewo (nie wiem jak się nazywała :D), chyba przez to, że widoczny jest szkic i całość od razu nabiera więcej wyrazu.

  Lars, Arielka wygląda troszkę jak z Didney World :D Fajnie wyszły ci dwie wcześniejsze postaci, ale tutaj też poleciłabym zacząć od linii konstrukcyjnych twarzy, nie rysować z konturu jak leci. No i też znów ta przerywana kreska.

  Blanka - Pocahontas wyszła najlepiej, bo najbardziej wpisuje się w postać w Twoim stylu ;) Reszta przez Twoją charakterystyczną manierę wygląda troszkę jak ćpunki :D Poćwicz trochę inne style twarzy, nie zamykaj się w jednej stylizacji, bo Twoje postacie prawie zawsze mają bardzo podobne rysy (i kto to mówi :P)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.